Něco pro zasmání...

jaho
Kontaktovat uživatele:

Něco pro zasmání...

Příspěvekod jaho » 27 zář 2016 17:34

Musím se s vámi podělit o dnešní vyjížďku...více než týden jsem neseděl na kole (zdravotní problémy) a tak jsem vyrazil plný elánu. Počáteční kopec jsem vyšlápl i když jsem si říkal, že ten týdenní výpadek je nějak moc znát. Bohužel jsem si vybral trasu, kde prvních 5 km bylo jen do kopce s převýšením přes 300m. Musel jsem v polovině udělat pauzu k občerstvení a snížení tepové frekvence, kdy mi srdce bušilo jako před prvním rande...Nadával jsem na svou špatnou fyzičku a šlapal dál. Na nejvyšším bodě dnešní cesty jsem hodil letmý pohled na stav baterie, ze které neubylo ani procento a rozhodl se vrátit domů nejkratší cestou. Doma jsem zkontroloval průběh cesty na mobilu a s hrůzou zjistil, že jsem celou cestu jel za své bez přípomoci. Při včerejší očistě kola jsem tak trochu zřejmě poodpojil konektor mezi baterii a motorem.
Takže dnešních 10km mě dokonale zničilo, ale zase jsem si ověřil, že když by mi došla baterie, dá se dojet na vlastní pohon (ale nemusí se volit zbytečně kopcovitá trasa... :) )
Obrázek

Jurasch

Re: Něco pro zasmání...

Příspěvekod Jurasch » 28 zář 2016 07:50

Tak to je dobrý ... 20kg už je znat

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Haibike Xduro Fullseven model 2016 :!: Reichenberg

miro5

Příspěvekod miro5 » 28 zář 2016 20:16

Hm, divné kolo na kterém se nepozná účinek přípomoci :shock: a ke všemu lze na něm lehce rozpojit nějaký konektor.
Haibike Sduro HardSeven RC 2016

jaho
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jaho » 29 zář 2016 08:38

Jo, divné možná je, ale já bych ho neměnil. Včera jsem si ten stoupací úsek dál znovu a s přípomoci a nahoře jsem byl s prstem v nosu...
Obrázek

Zpět na “Chci se jenom vykecat”